Als jij heel even je handen vrij wilt hebben, leg je je kindje comfortabel in de box op dit Meyco Baby Boxkleed Mini Relief. De bovenkant is heerlijk zacht, omdat het is gemaakt van 100% biologisch katoen en de onderkant van zachte velvet. Het subtiele breisel geeft een stoere twist. Kies de kleur die bij jou past en combineer met andere items uit de Meyco Baby collectie. Het boxkleed is qua formaat geschikt voor de binnenmaat van een standaard box.
TIP! Wil je dat jouw kindje éxtra zacht ligt in de box? Leg dan een boxmatras met hoeslaken in de box onder het boxkleed. Voordeel is dat je boxkleed dan ook niet meer kan schuiven.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je het boxkleed langer mooi
| Product breedte | 77 cm |
|---|---|
| Product lengte | 97 cm |
| Verpakking breedte | 323 mm |
| Verpakking hoogte | 220 mm |
| Verpakking lengte | 404 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.09 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 4054703932027 |
|---|
| Kleur | Lilac |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Dikte | 5 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 77 x 97 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Patroon | Overig |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2021 |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |