Dit neutrale boxkleed is de finishing touch van de box voor je mini. De bovenkant is gemaakt van zacht gebried katoen met Grain structuur en de onderkant is van het zachtste fleece dat je ooit hebt gevoeld. Zo kan jouw mini comfortbael chillen, tukken en spelen. Het boxkleed, dat verkrijgbaar is in Olive Green, Wild Rose en Oatmeal kun je aan beide zijden gebruiken en is verkrijgbaar in 75x95 cm en 100x100 cm. Gemaakt van OEKO-TEX gecertificeerd katoen.
| Product breedte | 95 cm |
|---|---|
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 375 mm |
| Verpakking hoogte | 194 mm |
| Verpakking lengte | 506 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.80 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8717329377738 |
|---|
| Kleur | Grain Knit Wild Rose |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Acryl |
| Fabrikant Naam | Smits Assen B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Dikte | 5.00 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 75 x 95 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Overig |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |