Dit prachtige boxkleed met Dreamy Mouse panelprint is de finishing touch van de box voor je mini. De bovenkant is gemaakt van heerlijk stretchy katoen met Dreamy Mouse print en de onderkant is van het zachtste fleece dat je ooit hebt gevoeld. Zo kan jouw mini comfortbael chillen, tukken en spelen. Het boxkleed kun je aan beide zijden gebruiken en is verkrijgbaar in 75x95 cm. Gemaakt van OEKO-TEX gecertificeerd katoen.
| Product breedte | 95 cm |
|---|---|
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 399 mm |
| Verpakking hoogte | 163 mm |
| Verpakking lengte | 493 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.81 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8717329377295 |
|---|
| Kleur | Multicolor |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Dikte | 5.00 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 75 x 95 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Overig |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |