| Product breedte | 95 cm |
|---|---|
| Product lengte | 95 cm |
| Verpakking breedte | 391 mm |
| Verpakking hoogte | 164 mm |
| Verpakking lengte | 488 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.77 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8717329366077 |
|---|
| Kleur | Basic Knit Nougat |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Acryl |
| Fabrikant Naam | Smits Assen B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Dikte | 5.00 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 95 cm (diameter) |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Overig |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |