| Verpakking breedte | 237 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 253 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.26 kg |
| EAN | 8718734812326 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 badjas |
| Kledingopties | Met capuchon |
|---|
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Badjas lengte | Middellang |
|---|---|
| Fan Merchandise | |
| Kledingmaat | 74/80 |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type merchandise | Geen merchandise |
| Wasbaar |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | 2022 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma, Machinewas 30 °C |