| Product lengte | 15 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 23.30 cm |
| Verpakking hoogte | 29 cm |
| Verpakking lengte | 7.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.33 kg |
| EAN | 8719033019010 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1,000 |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Anti-allergie | |
| Maximale TOG-waarde | 2.5 |
| Minimale TOG-waarde | 2.5 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 70 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 60 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2019 |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |