Ideaal voor in de zomer is deze Meyco Baby Hydrofiel Slaapzak Tie-dye. Het materiaal is luchtig, heerlijk zacht en ook nog eens comfortabel dat wordt dus lekker slapen tijdens de warmere zomerdagen. Pas wel op want de kans is groot dat jouw kleintje alleen nog maar wil slapen in deze hippe tie-dye slaapzak. Slaap lekker fashionista’s!
Meer over de hydrofiele slaapzak
De slaapzak is heel comfortabel dankzij de 100% hydrofiel katoen en voelt superzacht aan. Het ademt goed en neemt vocht uitstekend op. De Meyco Baby slaapzak heeft uiteraard een veilige pasvorm dankzij de goede aansluiting bij de hals en de armpjes.
Tip: Je mixt en matcht de slaapzak onder meer perfect met de Tie-dye Meyco Baby collectie.
Maten
De hippe slaapzakken zijn verkrijgbaar in de volgende maten:
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je slaapzak langer mooi
| Product lengte | 110 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 26.80 cm |
| Verpakking hoogte | 4.90 cm |
| Verpakking lengte | 29.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
| EAN | 4054703462784 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco Tie-dye hydrofiele baby slaapzak |
| Kleur | Soft Lilac |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
|---|---|
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.7 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Patroon | |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | 2022 |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |