| Verpakking breedte | 38 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 1 cm |
| Verpakking lengte | 55 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
| EAN | 8719788760540 |
|---|
| Kleur | Brick Dust |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Anti-allergie | |
|---|---|
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 1.0 |
| Minimale TOG-waarde | 1.0 |
| Type mouw | Korte mouw |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |