| Product lengte | 15 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 23 cm |
| Verpakking hoogte | 30.30 cm |
| Verpakking lengte | 8 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.41 kg |
| EAN | 8719033019027 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1,000 |
| Kleur | Mint |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
|---|---|
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 2.5 |
| Minimale TOG-waarde | 2.5 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2020 |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |