Deze voetenzak van het merk Little Dutch is geschikt voor een groep 0+ autostoel. De binnenzijde is gemaakt van zacht "sheepskin" materiaal, zodat je kindje lekker warm blijft. De voetenzak heeft gordelgaten, zodat deze in een autostoel of buggy gebruikt kan worden. Aan de zijkant van de voetenzak zitten ritsen, zodat je jouw kindje gemakkelijk in de voetenzak kunt leggen. Met de drukknoopjes kun je bepalen tot hoever je jouw kindje toe wilt dekken.
Kenmerken:
| Verpakking breedte | 31.90 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 11.30 cm |
| Verpakking lengte | 45 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.67 kg |
| EAN | 8720168535504 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1,000 |
| Kleur | Groen |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
|---|
| Seizoen | Alle seizoenen |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma, Niet strijken |
| Sluiting | Ritssluiting |
|---|