| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 5.40 cm |
| Verpakking hoogte | 3.10 cm |
| Verpakking lengte | 1.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.83 kg |
| EAN | 8719638747745 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1,000 |
| Kleur | Mint |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma, Niet strijken |
| Sluiting | Ritssluiting |
|---|