Little Puddle Jumper
| Product breedte | 152 mm |
|---|---|
| Product hoogte | 2 mm |
| Product lengte | 229 mm |
| Verpakking breedte | 152 mm |
| Verpakking hoogte | 2 mm |
| Verpakking lengte | 229 mm |
| Verpakkingsgewicht | 64 g |
| EAN | 9798987767214 |
|---|
| Hoofdauteur | Chelan Ku |
|---|---|
| Hoofduitgeverij | Chelan Ku |
| Aantal pagina's | 26 |
|---|---|
| Taal | en |
| Uitvoering | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 28 februari 2023 |
|---|