Met deze loopauto kunnen veel avonturen worden beleefd. Nieuw is de hendel waardoor de ouders mee kunnen sturen en de verwijderbare vloer. Voorwielen kunnen tot 360 gr. draaien. Deurtje kan open voor gemakkelijk in- en uitstappen. Afmeting: ca. 41 x 78 x 82 cm.
| Product breedte | 43.59 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7.4 kg |
| Product hoogte | 89.15 cm |
| Product lengte | 71.32 cm |
| Verpakking breedte | 43.30 cm |
| Verpakking hoogte | 39.80 cm |
| Verpakking lengte | 74.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7.66 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 0050743172502 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Little Tikes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 172502000 |
| Kleur | Zwart, Rood, Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikant Naam | MGA Entertainment |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1.5 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Inclusief duwstang | |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Zithoogte | 17 cm |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Accu/batterij technologie | Lithium |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | LR44 |
|---|