Super Mercedes loopauto GLS63 die uw kindje zal helpen om zijn/haar behendigheid te ontwikkelen en natuurlijk een passie voor auto's! Deze loopauto is geschikt voor kinderen van 1 tot 3 jaar oud. Bij deze loopauto wordt een afstandsbediening voor de ouders meegeleverd. Deze 6 volt kinderauto is geschikt voor kinderen vanaf ongeveer 1 jaar (onder toezicht) tot ca. 3 jaar en is onder licentie gemaakt. De 6 volt mini kinderauto kan voor en achteruit rijden door middel van een schakelaar om te zetten en is voorzien van Mp3 en SD kaart aansluiting. De snelheid is ongeveer 3 á 4 km.
| Product breedte | 35 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 8 kg |
| Product hoogte | 41 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 35 cm |
| Verpakking hoogte | 41 cm |
| Verpakking lengte | 75 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 7439634513533 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Mercedes-Benz |
| MPN (Manufacturer Part Number) | NV-L600 BLACK |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Type banden | Massieve banden |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
| Accu/batterij model | 6V-blok |
| eWaste | |
| Inclusief duwstang | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Voedingstype | Accu |
| Zithoogte | 41 cm |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Accu/batterij technologie | Loodaccu |
| Geslacht | Jongens en meisjes |