| Verpakking breedte | 832 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 513 mm |
| Verpakking lengte | 1147 mm |
| Verpakkingsgewicht | 25000 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 0050743645792 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | - |
| Kleur | Multikleur |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Type speeltafel | Watertafel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |