Met deze Step2 Cascading Cove Sand & Water Table kunnen kinderen net doen alsof ze de Zeven Zeeën bevaren en op een eiland aankomen om schatten op te graven! Deze felgekleurde alles-in-één activiteitentafel biedt zintuiglijk speelplezier voor iedereen! De kleintjes kunnen aan de ene kant zandkastelen bouwen en aan de andere kant speelgoedbootjes laten varen. Deze kinder zand- en watertafel is een geweldig buitenspeelgoed dat kinderen uren fantasierijke speelplezier biedt. Laat het spetteren en graven beginnen met Step2.
Kenmerken
| Verpakking breedte | 21 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 69.2 cm |
| Verpakking lengte | 111.8 cm |
| Verpakkingsgewicht | 9900 g |
| Inhoud waterbak | 11.4 l |
|---|---|
| Inhoud zandbak | 4.5 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 0733538850990 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 850999 |
| Kleur | Blauw, groen |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Handelsonderming Pragma B.V. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Duits, Engels, Frans |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1.5 jaar |
| Type speeltafel | Zand- en Watertafel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Uitsluitend voor huishoudelijk gebruik., NIet geschikt voor kinderen onder de 18 maanden |
| Voorbehandeling hout | Onbehandeld |