| Verpakking breedte | 24.77 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 71.12 cm |
| Verpakking lengte | 73.03 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4880 g |
| Inhoud waterbak | 15.1 l |
|---|---|
| Inhoud zandbak | 15.1 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 0733538840199 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 840199 |
| Kleur | Beige, blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Handelsonderming Pragma B.V. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1.5 jaar |
| Type speeltafel | Watertafel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Uitsluitend voor huishoudelijk gebruik., NIet geschikt voor kinderen onder de 18 maanden |
| Voorbehandeling hout | Onbehandeld |