Lief retro zonnebrilletje dat niet alleen ontzettend schattig staat, maar ook beschermt tegen UV-straling met het UV400 filter.
Te dragen vanaf 1 jaar.
| Product breedte | 13 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 50 g |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 50 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 6097110692687 |
| Verpakkingsinhoud | Retro zonnebril voor kinderen |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikant Naam | [email protected] |
|---|
| Lenshoogte | 50 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 4 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 52 mm |
| Lijn | - |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Rond |
| Neusbrug | 10 mm |
| Pootlengte | 125 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| UV400 label |
| Brilopties | Opklapbaar |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Blauw |
| Kleur lenzen | Bruin |
| Model | Retro | Vintage |
| Spiegelend |