Handig Inbakerslaapzak beige van biologisch katoen voor onrustige babys. Rekbaar, zacht en veilig door klittenbandsluiting. Eenvoudig inbakeren vanaf geboorte tot 4 maanden voor rustig en geborgen slapen. Blijft mooi en soepel, ook na vaak wassen.
| Product lengte | 60 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 26.40 cm |
| Verpakking hoogte | 2.50 cm |
| Verpakking lengte | 31.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| EAN | 8719033413344 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 inbakerdoek |
| Kleur | Creme |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Lodger BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare flappen |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Geschikt voor wasdroger | |
| TOG-waarde | 0.3 |
| Type inbakerdoek | Inbakerslaapzak |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Max. aanbevolen lengte kind | 4 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 0 cm |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |
| Sluiting | Klittenband |
|---|