Slaapzak 4 seizoenen van duurzaam katoen met afritsbare mouwen. Jaarcomfort voor je baby om het hele jaar door te kunnen slapen. De meest complete vier seizoenen slaapzak inclusief hydrofiele slaapzak en verstelbare maatvoering. Deelbare rits zorgt voor gemak bij het verschonen en gebruik als slaapzak autostoel t/m 3 jaar
| Product lengte | 103 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 33.10 cm |
| Verpakking hoogte | 10.50 cm |
| Verpakking lengte | 35.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.81 kg |
| EAN | 8719033416291 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Lodger - Vier seizoenen slaapzak Groen |
| Kleur | Paars |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Lodger BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 3.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.3 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 103 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 63 cm |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 0.25 t/m 2.5 (4-seizoenen) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, beperkt programma |