| Product lengte | 98 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 34.10 cm |
| Verpakking hoogte | 6.80 cm |
| Verpakking lengte | 35.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| EAN | 8719033398740 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 3.2 |
| Minimale TOG-waarde | 3.2 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 103 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 98 cm |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Winter |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |