4 seizoenen slaapzak van duurzaam katoen met afritsbare mouwen. Jaarcomfort voor je baby om het hele jaar door te kunnen slapen. De meest complete babyslaapzak 4 seizoenen met twee aparte lagen en verstelbare maatvoering. Deelbare rits voor gemak bij het verschonen en gebruik als autostoel slaapzak t/m 3 jaar
| Product lengte | 103 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 36.80 cm |
| Verpakking hoogte | 9.80 cm |
| Verpakking lengte | 39.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.79 kg |
| EAN | 8719033416284 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Lodger - Vier seizoenen slaapzak Groen |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Lodger BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 3.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.3 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 103 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 63 cm |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 0.25 t/m 2.5 (4-seizoenen) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, beperkt programma |