| Product breedte | 44 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 106 cm |
| Verpakking breedte | 42 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.95 kg |
| EAN | 8719033414693 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Fleece |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Fleece |
| Voetenzak geschikt voor | Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |
| Sluiting | Klittenband, Koordsluiting |
|---|