| Product breedte | 34 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 3700 g |
| Product hoogte | 51 cm |
| Product lengte | 72 cm |
| Verpakking breedte | 13 cm |
| Verpakking hoogte | 42 cm |
| Verpakking lengte | 73 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.70 kg |
| Maximale stuurhoogte | 50 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 41 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4015731040726 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4072 |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Loopfiets opties | Veiligheidshandvatten |
| Materiaal | Polyester |
| Maximale zithoogte | 40 cm |
| Minimale zithoogte | 29 cm |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 25 kg |
| Personage van toepassing |
| Aantal wielen | 2 |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Wielmaat | 8.5 Inch |
|---|