De Love to Dream Sleep Suit is speciaal ontworpen voor actieve kinderen die veel bewegen en die ook graag spelen terwijl ze nog in hun slaapkleding zitten. In deze unieke slaapzak kan je kind bewegen, slapen en spelen en is handig voor onderweg. (bijv. in de autostoel en/of buggy)
De Sleep Suit is praktisch, comfortabel en trendy. De dubbele ritsen maken het gemakkelijk om uw baby te verschonen. Met de "2-in-1" voeten, kun je kiezen of je het sokje open of dicht laat.De Love to Dream Sleep Suit kan zonder sokjes worden gebruikt. Zodat je kindje erin kan lopen en spelen. Maar je kan de uiteinden ook omslaan als slofjes zodat de voetjes lekker warm blijven.
Eigenschappen:
| Product lengte | 95 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 21.90 cm |
| Verpakking hoogte | 6.50 cm |
| Verpakking lengte | 28.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.55 kg |
| EAN | 9343443005647 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks Love to Dream™ Sleep Suit™ - 1.0 TOG (20°C-24°C) |
| Kleur | Wit / Grijs - vanaf 3 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2.5 jaar |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 1.0 |
| Minimale TOG-waarde | 1.0 |
| Type mouw | Korte mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 108 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 100 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, beperkt programma |