| Product lengte | 70 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 16.10 cm |
| Verpakking hoogte | 4.30 cm |
| Verpakking lengte | 27.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| EAN | 9343443005500 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks Love to Dream™ Swaddle Up™ Transition Suit - 3-6 maanden - 1.0 TOG |
| Kleur | Roze - Large 1.0 TOG - 8,5 - 11 kg |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands, Duits, Engels, Frans |
|---|
| Verstelbare flappen |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 9 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Geschikt voor wasdroger | |
| TOG-waarde | 1.0 |
| Type inbakerdoek | Afbouwdoek |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Max. aanbevolen lengte kind | 120 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 76 cm |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 40 °C, beperkt programma |
| Sluiting | 2-way ritssluiting |
|---|