De SwaddleUp™ Fase 2 ORIGINAL is een all-season babyslaapzak, speciaal ontworpen om de overgang van ingebakerd slapen (SwaddleUp™ Fase 1) naar slapen in een reguliere slaapzak zo eenvoudig mogelijk te maken. Dankzij de afritsbare ‘vleugels’ leert je kindje stap voor stap met de armpjes vrij te slapen.
Inbakeren afbouwen met de SwaddleUp™ Fase 2 is één van de eenvoudigste manieren om je kindje te laten wennen aan meer bewegingsvrijheid, terwijl het slaapritme behouden blijft. De overgangsslaapzak is geschikt voor baby’s van 3 tot 12 maanden (6–14 kg).
Hoe werkt het?
Wanneer je baby de eerste signalen geeft dat het wil gaan rollen, stap je over op de SwaddleUp™ Fase 2:
Start met het afritsen van één mouwtje, zodat één armpje vrij is en het andere ingebakerd blijft.
Laat je baby een paar nachten zo slapen om te wennen aan de grotere bewegingsvrijheid.
Zodra je baby gewend is en goed slaapt, kun je ook het tweede mouwtje afritsen.
Nu zijn beide armpjes vrij en gebruik je de slaapzak zonder mouwen. Zo verloopt de overgang veilig, rustig en natuurlijk.
All-season slaapzak
De SwaddleUp™ Fase 2 ORIGINAL is het hele jaar door te gebruiken. Met een warmte-indicatie van 1.0 TOG slaapt je kleintje comfortabel bij een reguliere kamertemperatuur van 20–24°C.
Voordelen:
• Eenvoudige manier om de overgang te maken van ingebakerd naar armvrij slapen
• Na de overgangsfase te gebruiken als mouwloze babyslaapzak
• Uitstekende pasvorm met bewegingsruimte voor heupen en benen
• Dubbele rits voor eenvoudig verschonen
• Aan- en uitdoen binnen enkele seconden
• Warmte-regulerend
• Erkend als heupgezond product door het International Hip Dysplasia Institute
• Bekroond met meerdere internationale awards
• Geaccrediteerd voor veiligheid door First Candle
Maatvoering:
• MEDIUM – 6–8,5 kg (± 3–6 maanden)
• LARGE – 8,5–11 kg (± 6–9 maanden)
• EXTRA LARGE – 11–14 kg (± 9–12 maanden)
Veiligheid en comfort:
De SwaddleUp™ Fase 2 heeft een aansluitende pasvorm, biedt geborgenheid en is veilig. Er is voldoende ruimte voor heupen en benen om vrij te bewegen. Geen koordjes of klittenbandsluitingen waaraan je baby zich kan bezeren, maar een bedekte two-way ritssluiting. Voor het verschonen van de luier hoef je de rits slechts een stukje te openen.
Materiaal & TOG-waarde:
• 93% katoen, 7% elastaan
• Enkellaags, ademend katoen
• TOG: 1.0 – geschikt voor kamertemperatuur 20–24 °C
Wasadvies:
• Wasbaar in de wasmachine
• Geschikt voor de droger
| Product breedte | 35 cm |
|---|---|
| Product lengte | 64 cm |
| Verpakking breedte | 15.90 cm |
| Verpakking hoogte | 3.10 cm |
| Verpakking lengte | 27.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
| EAN | 9343443211482 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks Love To Dream™ Swaddle Up™ Transition Bag |
| Kleur | Powder Pink - Medium - 6 - 8.5 kg |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | LTD EURP BV |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare flappen |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 9 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Geschikt voor wasdroger | |
| TOG-waarde | 1 |
| Type inbakerdoek | Inbakerslaapzak |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Max. aanbevolen lengte kind | 76 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 62 cm |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 40 °C, beperkt programma |
| Sluiting | 2-way ritssluiting |
|---|