Wil je vieze geurtjes tegengaan? Dan kies je voor de luieremmer van het merk LUMA babycare. De Luma emmer uit de Desert Taupe serie is modern vormgegeven, hygiënisch en afsluitbaar met een deksel. Ook is de emmer te gebruiken om het babybad te vullen of te legen. De emmer heeft een inhoud van 15 liter.
| Product breedte | 31 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 26.5 cm |
| Product lengte | 37 cm |
| Verpakking breedte | 362 mm |
| Verpakking hoogte | 333 mm |
| Verpakking lengte | 427 mm |
| Verpakkingsgewicht | 884 g |
| EAN | 8714929006280 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x luieremmer |
| Kleur | taupe |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
|---|---|
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |