| Product breedte | 41 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 12.50 cm |
| Product lengte | 83 cm |
| Verpakking breedte | 32.70 cm |
| Verpakking hoogte | 39.90 cm |
| Verpakking lengte | 14.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.24 kg |
| EAN | 3220660303229 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 voetenzak |
| Kleur | Sparkling Blue |
|---|---|
| Materiaal | Fleece, Katoen |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| TOG-waarde | 2 |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Schapenvacht |
| Voetenzak geschikt voor | Buggy, Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |
| Sluiting | Ritssluiting |
|---|