Het Maxi-Cosi CabrioFix I-Size Autostoeltje Incl. Base is een lichtgewicht autostoeltje waarmee je je kindje veilig meeneemt in de auto. Het autostoeltje is vanaf de geboorte gebruiken tot maximaal 12 maanden. Om de hele reis flexibeler te maken kan de autostoel op meerdere Maxi-Cosi kinderwagens worden bevestigd. Ideaal als je een stop maakt bij de winkel want je klikt de autostoel zo op het kinderwagen frame.
| Product gewicht | 3.2 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 59 cm |
| Verpakking hoogte | 49 cm |
| Verpakking lengte | 74 cm |
| Verpakkingsgewicht | 13 kg |
| EAN | 8712930178958 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Autostoeltje & Base |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Essential Black |
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 2023 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+ |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts |