| Product breedte | 42 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 6.6 kg |
| Product hoogte | 61 cm |
| Product lengte | 44 cm |
| Verpakking breedte | 46.70 cm |
| Verpakking hoogte | 45 cm |
| Verpakking lengte | 63 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7.47 kg |
| EAN | 3220660317318 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | 1 Autostoeltje inclusief ISOFIX aansluiting |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Authentic Cognac |
| Materiaal | Kunststof |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 2021 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | Autogordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel, Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 150 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Minimum lengte kind | 100 cm |