| Product breedte | 82.5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 12.5 kg |
| EAN | 3220660266586 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | Kinderwagen |
| Kleur | Black |
|---|---|
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Alleen kinderwagen |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Aanvullende functies | Eenvoudig te gebruiken kinderwagen |
| Hoeveelheid kinderen | 2 |
| Max. aanbevolen gewicht | 17 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 35 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 107 cm |
| Product lengte ingeklapt | 94.50 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 82.50 cm |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | Stad |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Gewicht onderstel | 13.10 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 54 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 79 cm |