| Product breedte | 44 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 15.3 kg |
| Product hoogte | 66 cm |
| Product lengte | 71 cm |
| Verpakking breedte | 45 cm |
| Verpakking hoogte | 59 cm |
| Verpakking lengte | 57.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 18 kg |
| EAN | 8712930158165 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | 1 Autostoeltje inclusief ISOFIX aansluiting |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Authentic Grey |
| Materiaal | Kunststof |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 2021 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0-1-2 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel, Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts, Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 125 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Minimum lengte kind | 40 cm |