| Product breedte | 41 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 12.50 cm |
| Product lengte | 83 cm |
| Verpakking breedte | 33.70 cm |
| Verpakking hoogte | 15.80 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.29 kg |
| EAN | 3220660317837 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 voetenzak |
| Kleur | Essential Black |
|---|---|
| Materiaal | Fleece, Katoen |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| TOG-waarde | 2 |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Schapenvacht |
| Voetenzak geschikt voor | Buggy, Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |
| Sluiting | Ritssluiting |
|---|