| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 82 cm |
| Verpakking breedte | 29.10 cm |
| Verpakking hoogte | 45.20 cm |
| Verpakking lengte | 7.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.61 kg |
| EAN | 4054703430332 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco voetenzak |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Polyester, Katoen |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Fleece |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel, Buggy, Kinderwagen |
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |
| Sluiting | Ritssluiting |
|---|