| Product hoogte | 72 cm |
|---|---|
| Product lengte | 44 cm |
| Verpakking breedte | 21 cm |
| Verpakking hoogte | 7.80 cm |
| Verpakking lengte | 29.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.37 kg |
| EAN | 3220660319404 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Zomerhoes voor het autostoeltje |
| Kleur | Fresh Grey |
|---|---|
| Materiaal | Badstof |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
|---|