Met deze Dooky Autostoelhoes pimp je de autostoel helemaal op! Daarnaast is de hoes de ideale oplossing om je autostoeltje schoon te houden en te beschermen tegen vuil. De autostoelhoes is eenvoudig te bevestigen en beschikt over gordelopeningen. Verder is de autostoelhoes gemaakt van hoogwaardige materialen dat heerlijk zacht aanvoelt. Je kunt de hoes van Dooky gewoon wassen in de wasmachine.
Kenmerken:
| Product hoogte | 0.50 cm |
|---|---|
| Product lengte | 72 cm |
| Verpakking breedte | 17.60 cm |
| Verpakking hoogte | 4 cm |
| Verpakking lengte | 25.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
| EAN | 5038278003428 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Dooky Autostoel Hoes |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |