| Product hoogte | 50 cm |
|---|---|
| Product lengte | 72 cm |
| Verpakking breedte | 17.40 cm |
| Verpakking hoogte | 3.30 cm |
| Verpakking lengte | 24.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| EAN | 5038278009048 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Hoes |
| Kleur | Wit, Groen |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Autostoelcode | Groep 0+ |
|---|