| Product hoogte | 66 cm |
|---|---|
| Product lengte | 44 cm |
| Verpakking breedte | 20.50 cm |
| Verpakking hoogte | 7.80 cm |
| Verpakking lengte | 29.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
| EAN | 8712930080251 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Zomerhoes voor het autostoeltje |
| Kleur | Blue |
|---|---|
| Materiaal | Badstof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Autostoelcode | Groep 0+ |
|---|