Houd je kind koel, droog en comfortabel met de zomerhoes van Maxi-Cosi.
De ademende badstof absorbeert vocht sneller en de zachte textuur biedt extra comfort. De handige hoes beschermt het autostoeltje tegen morsen en vuil en kan tot 30°C in de wasmachine worden gewassen. De hoes is speciaal ontworpen om makkelijk over de Maxi-Cosi Pebble te worden aangebracht, zonder dat het harnas hoeft te worden verwijderd.
| Product hoogte | 66 cm |
|---|---|
| Product lengte | 44 cm |
| Verpakking breedte | 19.20 cm |
| Verpakking hoogte | 7.80 cm |
| Verpakking lengte | 29.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.28 kg |
| EAN | 8712930133100 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Zomerhoes voor het autostoeltje |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Badstof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Autostoelcode | Groep 0+ |
|---|