De Medela Original Baby Fopspeen Turqoise Blue 0-6 Mnd 2 Stuks is een speentje die speciaal ontwikkeld is voor kindjes van 0 tot 6 maanden. De speen is ontworpen om het natuurlijke zuiggedrag van je kindje te ondersteunen. De symmetrische, platte speen ondersteunt de tongbeweging en de natuurlijke stand van de kaak en lippen. Het speentje is BPA- en BPS-vrij en wordt geleverd inclusief beschermhoesje, zodat je de speen hygiënisch kan opbergen. Gemaakt van hoogwaardig materiaal.
| Verpakking breedte | 6.60 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.80 cm |
| Verpakking lengte | 15.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| EAN | 7610472873830 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 spenen |
| Kleur | Blauw |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 0-6 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Dental speen |
| Vrije luchttoevoer |