Zelf leren drinken gaat vaak gepaard met flink knoeien. Daarom is de antilekbeker Mepal Mio in deep turquoise echt lekvrij. Ondersteboven, op z'n zij… geen druppel eruit! De drinktuitjes zijn extra kort, dit zorgt voor een gezondere ontwikkeling van mond en gebit. De kinderbeker heeft een drinktuitje aan beide kanten, zodat je kleintje nooit misgrijpt.
De lekvrije beker Mepal Mio mag na gebruik in de vaatwasser en is uiteraard BPA vrij. De grote handvatten zorgen ervoor dat de kinder drinkbeker makkelijk vast te houden is. De antilekbeker is geschikt voor baby's vanaf 6 maanden. De deksels van de antilekbeker, de rietjesbeker en de oefenbeker zijn onderling uitwisselbaar.
| Verpakking breedte | 14.10 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 9.50 cm |
| Verpakking lengte | 18.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
| EAN | 8711269993201 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Mepal Mio oefenbeker 300 ml |
| Kleur | Deep turquoise |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen, Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| BPA-vrij | |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 1-2 jaar, 10-12 maanden, 2-3 jaar |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Vaatwasser veilig |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Personage | Nijntje |
| Type beker | Oefenbeker |
| Inhoud | 200 ml |
|---|