De Mercedes loopauto is een uitstekend speelgoed om de motorische vaardigheden en stabiliteit van jonge kinderen te bevorderen. Terwijl het kind zelf rijdt, leert het door het draaien aan het stuur en het beslissen om vooruit of achteruit te gaan, de coördinatie en balans te verbeteren. Deze activiteiten stimuleren niet alleen de fysieke ontwikkeling, maar versterken ook het zelfvertrouwen en de onafhankelijkheid van het kind. Bovendien biedt het zelfstandig navigeren en manoeuvreren met de loopauto een fundament voor latere vaardigheden zoals fietsen en andere balans-gerelateerde activiteiten.
| Product breedte | 28.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 3.6 kg |
| Product hoogte | 45 cm |
| Product lengte | 62.50 cm |
| Verpakking breedte | 29.90 cm |
| Verpakking hoogte | 27.20 cm |
| Verpakking lengte | 63.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.59 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5413822544273 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Vrooomy |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5100489 |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Type banden | Massieve banden |
| Taal handleiding | Engels, Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Accu/batterij model | AA |
| eWaste | |
| Inclusief duwstang | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Voedingstype | Batterij |
| Zithoogte | 27 cm |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | AA |
|---|