| Product breedte | 29 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 6 kg |
| Product hoogte | 39 cm |
| Product lengte | 79 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 6091656313358 |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Kleur | zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Type banden | Massieve banden |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| eWaste | |
| Inclusief duwstang | |
| Zithoogte | 30 cm |
| Aantal wielen | 6 |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |