Met deze SwaddleMeyco doeken Animal Uni kun je je kleintje veilig inbakeren. En niets is fijner dan dat voor jouw pasgeboren baby. Zo valt hij of zij namelijk heerlijk in slaap. Deze inbakerdoek is dan ook een echte must have voor je babyuitzet.
De swaddle creëert het geborgen gevoel van de baarmoeder, waardoor je kleintje rustig en ontspannen wordt. Hierdoor leert hij of zij ook beter om zelf in slaap te vallen. Daarnaast zijn kleine baby’s zich er nog niet van bewust dat ze armpjes hebben, waardoor ze zichzelf vaak onnodig wakker ‘maaien’. Ook dat is verleden tijd wanneer je kiest voor inbakeren.
Meer over deze SwaddleMeyco
De SwaddleMeyco’s zijn gemaakt van 100% katoen, waardoor je kindje geniet van heerlijk zacht slaapcomfort, goede ventilatie en vochtopname. De set bestaat uit 2 inbakerdoeken. De één is bedrukt met een vrolijke beestenboel in subtiele kleuren en de ander is effen gekleurd. Zo mix en match je ze altijd perfect met de complete Meyco Baby collectie en de rest van je babyuitzet!
Tot wanneer kan je je baby inbakeren?
De meeste baby’s vinden het fijn om tot ongeveer 3 tot 4 maanden ingebakerd te worden, maar dit kan natuurlijk per kindje verschillen. Zodra hij of zij kan omrollen, meestal rond de 6 of 7 maanden, mag je je kleintje niet meer inbakeren. Dit kan het terugrollen belemmeren, omdat hij of zij de armpjes dan niet zelf kan gebruiken wat onnodig gevaarlijk kan zijn. Probeer dus altijd op tijd het inbakeren af te bouwen.
Verschillende maten
De SwaddleMeyco inbakerdoek is verkrijgbaar in verschillende maten:
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je SwaddleMeyco langer mooi
Zo baker je je baby in met de SwaddleMeyco
Leg je baby met de schouders op gelijke hoogte met de bovenkant van de inbakerdoek. Plaats de beentjes in de voetenzak.
Zorg ervoor dat je de flappen goed strak vastmaakt, maar snoer je baby niet helemaal in. Laat de armpjes het best gestrekt langs de zijkant van het lichaam liggen en leg je baby tijdens het inbakeren altijd op zijn of haar rug.
| Product breedte | 72 cm |
|---|---|
| Product lengte | 48 cm |
| Verpakking breedte | 14.20 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 22.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| EAN | 4054703310191 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 SwaddleMeyco inbakerdoek |
| Kleur | Animal Multicolor |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | B-boo baby & lifestyle GmbH |
|---|
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Verstelbare flappen |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| Geschikt voor wasdroger | |
| TOG-waarde | 1.0 |
| Type inbakerdoek | Inbakerdoek |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Max. aanbevolen lengte kind | 62 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 50 cm |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |
| Sluiting | Klittenband |
|---|