| Product lengte | 110 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 28.70 cm |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 45.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.58 kg |
| EAN | 4054703515480 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco slaapzak |
| Kleur | Cheetah Taupe |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 2.5 |
| Minimale TOG-waarde | 2.0 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 130 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 100 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Seizoensjaar | 2021 |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |