Het is zo fijn om je kindje de hele dag lekker dichtbij je te hebben. Op dit Meyco Baby Boxkleed Diamond kan je kindje veilig slapen of spelen in de woonkamer. De bovenzijde is gemaakt van 100% biologisch katoen, waardoor het heerlijk zacht en comfortabel aanvoelt.
Het boxkleed is multifunctioneel, want je kunt het ook gebruiken als speelkleed op de vloer of buiten in de tuin. Het oog wil natuurlijk ook wat en in dit geval geniet je van een ruitjes ontwerp wat past in zowel een klassiek als moderne inrichting. Combineer dit met andere items uit de Meyco Baby collectie tot de stijl die bij jou past. Het boxkleed is qua formaat geschikt voor de binnenmaat van een standaard box.
TIP! Wil je dat jouw kindje éxtra zacht ligt in de box? Leg dan een boxmatras met hoeslaken in de box onder het boxkleed. Voordeel is dat je boxkleed dan ook niet meer kan schuiven.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je het boxkleed langer mooi
| Product breedte | 77 cm |
|---|---|
| Product lengte | 97 cm |
| Verpakking breedte | 340 mm |
| Verpakking hoogte | 213 mm |
| Verpakking lengte | 395 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.15 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 4054703933321 |
|---|
| Kleur | Forest Green |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Dikte | 5 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 77 x 97 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Overig |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2021 |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |