De print op deze Meyco Baby Slaapzak Rond Gevoerd Fine Lines bestaat uit hele fijne lijntjes. Het hier en daar doorschemeren van de witte ondergrond zorgt voor een bijna vintage-achtig effect en maakt het ontwerp helemaal eigen.
De slaapzak bestaat uit 2 lagen, gemaakt van zacht katoen en heeft een 100% polyester vulling. Hierdoor blijft je kleintje heerlijk comfortabel en warm in het voor- en najaar en in de winter.
De wijde, ronde onderkant zorgt ervoor dat je kleintje voldoende bewegingsvrijheid heeft. De lange rits loopt helemaal door tot onderaan zodat je je kindje gemakkelijk kunt verschonen.
Meer over de slaapzak
Het katoen ademt goed én biedt uitstekende vochtregulatie. De Meyco Baby slaapzak rond heeft een veilige pasvorm door de goede aansluiting bij de hals en de armpjes. De slaapzak heeft een TOG-waarde van 2.5. Hoe hoger de TOG-waarde hoe warmer. De slaapzak is perfect te mix en matchen met de complete Meyco Baby collectie.
Maten
Van klein tot iets minder klein, de slaapzak is verkrijgbaar in verschillende maten.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je slaapzak langer mooi
| Product lengte | 98 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 26.50 cm |
| Verpakking hoogte | 6.50 cm |
| Verpakking lengte | 45.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 477 g |
| EAN | 4054703257304 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco slaapzak |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
| Anti-allergie | |
| Maximale TOG-waarde | 2.5 |
| Minimale TOG-waarde | 2.5 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 110 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 99 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2021 |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |