| Product lengte | 15 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 28 cm |
| Verpakking hoogte | 22 cm |
| Verpakking lengte | 7 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.31 kg |
| EAN | 8719638749589 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1,000 |
| Kleur | Oker |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Anti-allergie | |
| Maximale TOG-waarde | 2.5 |
| Minimale TOG-waarde | 2.5 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Max. aanbevolen lengte kind | 70 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 76 cm |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2020 |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |