De gebreide print op deze Meyco Baby Slaapzak Rond Fine Lines bestaat uit hele fijne lijntjes. Het hier en daar doorschemeren van de witte ondergrond zorgt voor een bijna vintage-achtig effect en maakt het ontwerp helemaal eigen.
De slaapzak biedt jouw kleintje het hele jaar door heerlijk slaapcomfort met een altijd juiste temperatuur. De slaapzak bestaat uit een gevoerde buitenslaapzak en een binnenslaapzak die je met drukknoopjes heel eenvoudig aan elkaar vastmaakt. De binnenslaapzak gebruik je los speciaal tijdens de warme zomerdagen en -nachten, de gevoerde buitenslaapzak is perfect voor het voor- en najaar en samen zijn ze de uitkomst bij koude winterdagen en -nachten!
Meer over de slaapzak
De binnen- en buitenslaapzak zijn gemaakt van 100% katoen waardoor het materiaal goed ademt en heerlijk zacht aanvoelt. De voering van de buitenslaapzak bestaat uit polyester. Optimaal comfort dus. De gevoerde buitenslaapzak groeit met je kleintje mee dankzij de verstelbare schouderknopen.
De wijde, ronde onderkant zorgt ervoor dat je kindje voldoende bewegingsvrijheid heeft. De lange rits loopt helemaal door tot onderaan zodat je gemakkelijk kunt verschonen. De slaapzak heeft een veilige pasvorm, doordat hij goed aansluit bij de hals en de armpjes. Mix en match de slaapzak eenvoudig met de complete Meyco Baby collectie.
Maten
Van klein tot iets minder klein, de slaapzak is verkrijgbaar in verschillende maten.
TOG-waarde
De binnen- en buitenslaapzak hebben samen een TOG-waarde van 3.0. Hoe hoger de TOG-waarde hoe warmer.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je slaapzak langer mooi
| Product lengte | 68 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 29.50 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 43 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.62 kg |
| EAN | 4054703102307 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco slaapzak |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 2.5 |
| Minimale TOG-waarde | 2.5 |
| Type mouw | Lange mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 62 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 75 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2021 |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |